Dünya Türkiye’ye gıpta ile bakıyor

Mart 13, 2009

aaaa
Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Köksal Toptan, ”Türkiye, dünyanın gıpta ettiği ve takdirle izlediği bir büyük küresel güç haline gelmektedir” dedi.

Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Köksal Toptan, ”Türkiye, Allah’a çok şükür ki geçen yıllardaki göstergelere baktığımızda elde ettiği başarılarla dünyanın gıpta ettiği ve takdirle izlediği bir büyük küresel güç haline gelmektedir” dedi.
Toptan, Ereğli Belediyesi Düğün Salonu’nda belediyenin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.

TBMM Başkanı Toptan, yemeğin ardından yaptığı konuşmada, Türkiye’nin her geçen gün düne göre daha güçlenerek yoluna devam ettiğini, Büyük Atatürk’ün hedef gösterdiği uygarlık düzeyinin üzerine çıkmak için büyük çaba gösterdiğini söyledi. Sadece bulunduğu bölgede değil, dünyanın çeşitli yerlerinde de ”Türkiye” sözünün çok şey ifade eder hale geldiğini vurgulayan Toptan, şöyle konuştu:

”Türkiye, Allah’a çok şükür ki geçen yıllardaki göstergelere baktığımızda elde ettiği başarılarla dünyanın gıpta ettiği ve takdirle izlediği bir büyük küresel güç haline gelmektedir. Bölgemiz ve çevremizdeki problemlere baktığımız zaman Türkiye’nin bu büyük gücünü anlamak mümkündür.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: